HAKKIMIZDA

73 Yıllık Deneyim, Kalite Politikası ve Değişmez Misyonuyla;

Sofraların vazgeçilmezi Çobanoğlu, değişmeyen kalitesi ile 1947’de başlayan lezzet yolculuğunu hala devam ettirmektedir. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan Çobanoğlu Gıda yenilikçi vizyonu ile hep daha iyisi için çalışıyor. Sizlerden aldığımız destek ve güven ile kendimizi geliştiriyor, ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmaya özen gösteriyoruz. Çobanoğlu üretim fabrikasında üretilen tüm ürünler özenle işleniyor, tüm doğallığı ile sofralarınızı süslüyor. Bu nadide mirasın vazgeçilmezi olan kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden yatırımlarımıza devam ediyoruz. Türkiye’nin her köşesine ulaşan ürünlerimiz yurtdışında da birçok ülkeye de gönderilmektedir.

Bölgesindeki süt üreticilerinin yıllardır  ürünlerini pazar fiyatlarından alarak değerlendirme imkanı sunarak, bölgemizde hayvancılığın gelişmesine de önemli katkılarda bulunuyoruz. İstihdama verdiğimiz önem ile 130 kişilik ekibimizi en iyi standartlarda çalışmasını sağlıyoruz.

Temel ilkemiz olan kalite ve güven birleşimini sizlerden aldığımız etkileşimler ile öğreniyor, gücümüze güç katıyoruz.

Her geçen gün büyüyen firmamız sütün en doğal haliyle yapılan peynirlerini yine en doğal haliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda Çobanoğlu Gıda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın 64-0033 numarası ile onaylanan gıda sicil ve üretim sertifikalarına ve TSE belgelerine sahiptir. Fabrikamızda ISO-22000:2005 standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Güven ile bizi tercih edebilirsiniz.

● İnsan odaklı     ● İş ahlakı      ● Dürüstlük     ● Sorumluluk     

● Sürekli Gelişim     ● Adalet      ● Saygı     ● Çalışkanlık    

KALİTE POLİTİKAMIZ

73 Yıllık Deneyim, Kalite Politikası ve Değişmez Misyonuyla;

Firmamız bütün süreçlerinde sürekli  iyileştirme ve geliştirme düşüncesiyle çağdaş yönetim ilkelerini uygulamak suretiyle Toplam Kaliteyi yükseltmek, Sürekli Kontrol – Kalite standardlarına uygunluk prensibini hayata geçirerek oluşturduğumuz hizmet politikasıyla müşterilemize verdiğimiz taahhüdü yerine getirmektir.